HempHeartsPolska.com

Dodatkowe Informacje


Hemp Hearts™ (obrane nasiona konopi) – zdrowa żywność prastarych plemion
z Rocky Mountain Grain Products

HEMP HEARTSTM Dzienna porcja niecałych 90 g Hemp HeartsTM z dodatkiem niewielkiej ilości surowych warzyw to idealny posiłek.

Doskonale uzupełnia niedobory energii, dlatego wielu naszych klientów spożywa sałatki HEMP HEARTSTM  wcześnie rano. W przeciwnym razie mieliby zbyt dużo energii, aby zasnąć w nocy. Gwarantujemy, że porcja 88 g HEMP HEARTSTM  spożyta wraz z warzywami wymienionymi poniżej dostarczy Ci energii na 6 godzin... albo zwrócimy Ci pieniądze!

Doskonale zaspokaja głód, dlatego wielu naszych klientów nie potrzebuje już innych posiłków, jeśli na śniadanie zje sałatkę HEMP HEARTSTM  Salad for Breakfast. Gwarantujemy, że porcja 88 g HEMP HEARTSTM  spożyta wraz z warzywami zaspokoi Twój głód na 6 godzin... albo zwrócimy Ci pieniądze!

Ma doskonały wpływ na układ pokarmowy. Gwarantujemy, że regularne spożywanie porcji 88 g HEMP HEARTSTM  wraz z warzywami najpierw oczyści Twój organizm, a następnie będzie codziennie pobudzać procesy trawienne... albo zwrócimy Ci pieniądze.

Ma doskonały wpływ na tkanki miękkie – dlatego wielu naszych klientów, u których wcześniej występowało stwardnienie tętnic, zapalenie stawów i ograniczenie wydajności, po krótkim czasie zauważa nie tylko obniżenie ciśnienia krwi i stężenia cukru we krwi, mniej zapaleń i bóli stawów, ale i znacznie lepszą kondycję włosów i skóry, a także poprawę zdolności umysłowych.

Idealne śniadanie to sałatka HEMP HEARTSTM  , w której znajdziesz: przynajmniej pięć czubatych łyżek (55 g) HEMP HEARTSTM  (a może nawet aż 88 g), do tego pomidor, szpinak lub kozieradka, ogórek, rzodkiewka, seler, marchew, cytryna albo sok z limonki, pieprz cayenne i czosnek. Dodawane od czasu do czasu daktyle, figi, jagody, winogrona, awokado, kiełki, jogurt i twaróg stanowią znakomite urozmaicenie sałatki. Jeśli masz ochotę, możesz później spożywać inne potrawy proteinowe, jednak unikaj skrobi. Diabetycy powinni całkowicie zrezygnować z owoców.

Jeśli chcesz stracić na wadze, po śniadaniu nie jedz już żadnych posiłków, dopiero po południu spożyj trochę surowych warzyw. Pij niskokaloryczne płyny, aby oszukać głód lub dla urozmaicenia – i zawsze chodź spać z uczuciem głodu. Postępując zgodnie z zaleceniami, możesz zgubić ponad trzynaście kilogramów miesięcznie bez efektu obwisłej skóry.

Odpowiedzi konsumentów w badaniach stanu zdrowia oraz pełna analiza laboratoryjna dostępne na stronie: www.hemphearts.com

Lekarze często dzwonią do mnie z pytaniami dotyczącymi pacjentów, którzy zostali konsumentami HEMP HEARTSTM : Jak wytłumaczyć fakt, że 75-letni pacjent, który cierpiał kiedyś na nadciśnienie krwi, obecnie wykazuje ciśnienie jak u osiemnastolatka – i to bez zastosowania jakichkolwiek środków rozrzedzających krew? Jak wyjaśnić fakt, że pacjent od wielu lat chory na artretyzm nie miewa już bóli – i to bez zastosowania środków przeciwzapalnych czy innych leków? Jak wytłumaczyć fakt, że u pacjenta, u którego wcześniej występowały przewlekłe zaburzenia trawienia, układ pokarmowy funkcjonuje teraz prawidłowo – i to bez zastosowania środków przeczyszczających czy innych leków? Jak wytłumaczyć fakt, że pacjent z cukrzycą typu II jest teraz w stanie kontrolować poziom cukru we krwi bez podawania insuliny, albo że u innego pacjenta z cukrzycą typu II stopy są cieplejsze i mniej przebarwione?

Odpowiedź jest prosta, ale ponieważ zostaliśmy niewłaściwie zaprogramowani i wierzymy, że większość problemów zdrowotnych występujących w wieku starczym jest przypadkowa lub „dziedziczna” i może być „leczona” wyłącznie lekami, czasami trudno nam spojrzeć na te kwestie z innego punktu widzenia. Punktu, który umożliwia poznanie roli, jaką nasiona HEMP HEARTSTM  zawierająca długie włókna odgrywa w zwalczaniu tych i wielu innych późnych problemów zdrowotnych. Trzy poniższe przykłady pokazują, że większość tego typu schorzeń to raczej problemy mechaniczne mające swoje źródło w niewłaściwym odżywianiu, a nie „choroby".

Przykład pierwszy: Żywność, która została „wstępnie strawiona” przez maszyny – w proszku, zmiksowana, w zalewie i często gotowana – jest oczywiście przetwarzana przez organizm znacznie szybciej niż pokarm, który dostaje się do układu trawiennego w postaci surowych cząstek – stosunkowo nieprzenikliwych dla soków trawiennych. Skrobia, a zwłaszcza ta znajdująca się w żywności przetworzonej maszynowo, jest niemal natychmiast przekształcana w cukry. Cukry dostarczają energię niezbędną do utrzymywania temperatury ciała, funkcjonowania organizmu i działania. Mogą też zostać przekształcane w tłuszcz. W obu przypadkach zostają jednak szybko całkowicie przetworzone – dlatego nie mogą dostarczyć energii na dłuższy okres. Białko w pożywieniu przetworzonym maszynowo też niezwłocznie zaspokaja głód, ale ponieważ proces jego pozyskania jest zbyt krótki, produkty te nie mogą zaspokajać głodu na tak długo, jak produkty, których trawienie zajmuje wiele godzin. Większość przetworzonych pokarmów naturalnie zawiera dużo skrobi, ale w żadnym wypadku nie zawiera białka koniecznego do zaspokajania głodu przez dłuższy czas. Osoby spożywające żywność przetworzoną maszynowo, zwłaszcza zawierającą duże ilości skrobi, z myślą o zaspokojeniu długoterminowych potrzeb energetycznych oraz głodu, zwykle przyjmują coraz większe i coraz częstsze porcje w miarę przybierania na wadze. Rosnące wymagania trawienne w końcu przekraczają możliwości organów układu pokarmowego, co prowadzi do cukrzycy typu II i wielu innych „chorób” związanych z niewydolnością narządów trawiennych. Wielu moich klientów w podeszłym wieku nadmiernie eksploatowało swoje organy trawienne w związku z koniecznością przetwarzania ogromnych ilości obrabianych maszynowo pokarmów pełnych skrobi. „Chorobę”, jaką jest cukrzyca typu II, można określić bardziej obrazowo jako problem mechaniczny o podłożu żywieniowym.

Przykład drugi: Dieta składająca się głównie z gotowanych, mielonych, miksowanych pokarmów zawierających zbyt krótkie włókna często powoduje zaleganie w przewodzie pokarmowym odpadów o konsystencji gęstej pasty, które wysychają i twardnieją w miejscach styku ze ścianami jelita. Świeższe odpady, także o włóknach za krótkich, aby związać się „masowo”, czasami przechodzą przez miękkie części środkowe starszych złogów, żłobiąc „tunele” w upakowanych, dziewięciometrowych układach trawiennych. W miarę jak średnice tuneli zwężają się, a same tunele wydłużają się albo jest ich coraz więcej, zwiększa się częstotliwość występowania przewlekłych zaparć skutkujących miejscowymi obrzękami jelita, co ma umożliwić przemieszczanie się najbardziej miękkich, najświeższych odpadów. Organizm jest obciążany ogromną ilością wyschniętych odpadów zalegających w jelitach, które poszerzają się, osiągając średnicę nawet dwudziestu pięciu cm. Dlatego niewłaściwa dieta często powoduje problemy mechaniczne, które uszkadzają przewód pokarmowy i utrudniają prawidłowe funkcjonowanie całego układu pokarmowego. Upośledzony system trawienny nie jest w stanie wykorzystywać żywności w sposób skuteczny, czasami doprowadzając do pozbawienia tkanek podstawowych składników odżywczych. Wielu moich klientów w podeszłym wieku uszkodziło przewód pokarmowy przez dietę składającą się niemal całkowicie z żywności przetworzonej maszynowo. Raczej nie odwrócą oni skutków tego działania, jeśli zobaczą w nich problemów mechanicznych o podłożu żywieniowym, a nie „chorób”. Zaparcie jest dla wielu tych osób główną „prawdą życiową”, czasem nawet wpływającą na równowagę psychiczną.

Przykład trzeci: Każda komórka ludzkiego ciała codziennie wymaga odżywienia białkiem, enzymami, tłuszczami, witaminami i niezbędnymi minerałami – lecz nie cukrami ani skrobią. Białko jest zdecydowanie najważniejszym składnikiem odżywczym, dlatego głód jest tak naprawdę mechanizmem informującym o niedoborze białka (Każdy kierowca ciężarówki wie, że tradycyjne śniadanie składające się z wielkiego kawałka boczku i kilku jaj zaspokoi głód na szesnaście godzin, a niezliczona ilość naleśników z dżemem – na nie więcej niż kilka.) Nieodpowiednie odżywianie – szczególnie niedostateczna ilość białka – powoduje zmniejszoną elastyczność tkanek, a mniejsza elastyczność żył i tętnic jest podstawową przyczyną większości przypadków przedwczesnych problemów zdrowotnych. Mniejsza elastyczność żył i tętnic utrudnia ich rozszerzanie i kurczenie po każdym uderzeniem serca, a zatem utrudnia eliminację osadów i oczyszczanie naczyń krwionośnych. Przeciążone żyły i tętnice coraz bardziej ograniczają przepływ krwi do różnych narządów, co prowadzi do upośledzenia funkcji tych narządów – dając początek wielu poważnym chorobom i nieprawidłowym zachowaniom związanym z podeszłym wiekiem. Właściwie jest tylko jeden rodzaj zdrowia - zdrowie tkanek. Osoby, których włosy, paznokcie, pięty i inne tkanki kończyn górnych i dolnych są ewidentnie zdrowe, zwykle cieszą się zdrowym układem krążenia, który wspiera poprawne funkcjonowanie praktycznie każdej części ciała. Dieta bogata w skrobię, złożona z poddanej obróbce maszynowej żywności, nie dostarcza odpowiedniej ilości białka potrzebnej do utrzymania tkanek w zdrowiu. Wywołane nią schorzenia sercowo-naczyniowe można bardziej obrazowo opisać jako niewydolność tkanek spowodowaną nieodpowiednimi białkami.

Badania laboratoryjne dowodzą, że HEMP HEARTSTM  są znacznie lepszym źródłem białka niż mleko czy mięso i znacznie lepszym źródłem podstawowych tłuszczów niż ryby. Łuski nasion są starannie usuwane. Następnie ziarna trafiają bezpośrednio do sztywnych opakowań chroniących je przed uszkodzeniem. Większość składników odżywczych HEMP HEARTSTM  jest zawarta wewnątrz błon roślinnych aż do momentu spożycia. Większość nasion HEMP HEARTSTM  jest trawiona w żołądku, ale niektóre z nich są niestrawne i uwalniają tłuszcze, dopóki nie znajdą się w jelicie grubym, gdzie nawilżają i wspomagają transport odpadów. Nasiona HEMP HEARTSTM  spożywane wraz z surowymi pokarmami o długich włóknach zamiast poddanej obróbce maszynowej żywności pełnej skrobi dostarczają wiele energii. Osoby spożywające nasiona odczuwają sytość, a ich układ pokarmowy jest w świetnej kondycji. Osoby te jedzą znacznie mniej i nie mają problemów z utrzymaniem wagi.

Nasiona HEMP HEARTSTM  nie są jednak niczym nadzwyczajnym. Wydają się magiczne, ponieważ w połączeniu z żywnością o długich włóknach odwracają fatalne skutki pięćdziesięciu lat dominacji rządu nad przemysłem spożywczym. Po pierwsze – rządy celowo zawyżają cenę żywności proteinowej, ograniczając jej produkcję i przydzielając udziały w produkcji swoim faworytom, a także przetrzymując w więzieniach rolników, którzy nie chcieli poddać się ograniczeniom. Rząd Kanady musi teraz chronić swój rynek żywności proteinowej, nakładając 539% cło na wybrane importowane produkty proteinowe, a także 300% cło na inne produkty spożywcze, mimo że zagraniczne źródła konkurencyjnych produktów proteinowych są oddalone od rynku Kanady i nadmiernie kontrolowane. Z powodu zaangażowania rządu w podaż białka konsumenci nierzadko płacą za nie ponad dziesięć razy więcej niż wtedy, gdy kurczaki i krowy były zwierzętami wiejskimi, tak jak to było przed interwencją rządu. Ponieważ rządy zachodnie najpierw ograniczyły, a potem nadmiernie kontrolowały produkcję żywności proteinowej, drożała ona w stosunku do pokarmów pełnych cukrów i skrobi. Aby przestrzegać rozporządzeń rządowych i uniknąć utraty kolejnych rynków, dostawcy żywności proteinowej musieli przyjąć procedury chowu przemysłowego, które obniżają jakość produktów, a tym samym stwarzają podstawę do krytyki tego typu żywności. Zachodni model żywienia obecnie charakteryzuje się niemal ciągłym spożyciem pokarmów pełnych cukru i skrobi, otyłością i coraz częstszym występowaniem cukrzycy typu II, co wywołuje niepokój odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną rządów. Rządy te, niechętnie przyznające się do porażki, rzadko oddające produkcję żywności w ręce rolników, wyciągnęły niewłaściwy wniosek, że to tłuszcz powoduje otyłość i cukrzycę. Wiele lat temu zainicjowały one kampanię przeciw tłuszczom – kampanię, która obejmowała opracowanie tabelek zawartości tłuszczu w każdym produkcie żywnościowym. Niestety większość tłuszczy znajduje się w pokarmach białkowych, więc kampania przeciwko tłuszczom w rzeczywistości stała się kolejną kampanią przeciwko białkom – naszym najważniejszym składnikom odżywczym.

Kiedy osoby z niedoborem białka, u których stan tkanek uległ pogorszeniu, zaczynają spożywać konopie HEMP HEARTSTM  z żywnością o długich włóknach i unikać przetworzonych maszynowo produktów pełnych skrobi, poprawa ich stanu zdrowia następuje natychmiast, a nasiona HEMP HEARTSTM  czynią cuda. Ich cudowne działanie polega głównie na tym, że ich zdrowotne właściwości nie zostały jeszcze zniwelowane przez regulacje rządowe. Nasiona wydają się magiczne, ponieważ zaangażowanie rządu w przemysł spożywczy zdegradowało pokarmy proteinowe, a później ograniczyło ich wykorzystanie. Pełna analiza laboratoryjna HEMP HEARTSTM  dostępna jest na stronie www.hemphearts.com

- - -

Zamowienia mozna rowniez skladac z naszej glownej strony
 
http://www.healing-source.com (zobacz "European Orders")
z oplata w Euro.

HempHeartsPolska.com