Dlaczego Konopie?

Hemp Hearts™ -  naturalne, łuskane nasiona konopi – to przykład doskonale zbilansowanego pokarmu, stworzonego przez naturę. To jeden z najcenniejszych z  punktu widzenia diety, środków spożywczych na świecie, który regularnie spożywany, skutecznie wspiera nasze dobre samopoczucie i doskonały stan zdrowia. Spożywanie surowych nasion konopi ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Pomagają one zredukować nadwagę, zwiększają i utrzymują optymalny poziom energii, obniżają poziom cholesterolu i ciśnienia krwi, poprawiają krążenie, wzmacniają układ odpornościowy, zmniejszają stany zapalne i przyśpieszają gojenie się ran. Hemp Hearts™ w sposób naturalny wspomaga proces pozbywania się wagi, zapewniając nam jednocześnie witalność i zdrowie.

 

Naturalnie Zbilansowana Dieta

Hemp Hearts™ to naturalnie zbilansowana żywność bez cholesterolu, która zawiera niezbędne dla organizmu człowieka nienasycone kwasy tłuszczowe Omega, białko, błonnik, węglowodany, naturalne witaminy i minerały. Doskonale zbilansowane nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, zawarte w oleistej części nasion konopi, wykazują korzystne działanie dla zdrowia ludzkiego. Hemp Hearts™ mogą  być spożywane  przez  osoby,  które  nie tolerują  orzechów, glutenu, laktozy i cukru. Po zjedzeniu konopi nie stwierdzono występowania reakcji alergicznych. Testy gwarantują, że produkt jest wolny od zanieczyszczeń. Poziom THC (substancja psychoaktywna zawarta w konopiach indyjskich) w Hemp Hearts™ jest równy zero.

  

 

Naturalna Utrata Nadwagi

Utrata wagi: jedząc Hemp Hearts™ na śniadanie - zgodnie ze wskazaniami, można pozbyć  się  poczucia  głodu  nawet  do  popołudnia.  W zależności od stanu zdrowia
i wagi ciała,
 opierając się  na diecie  wspartej  Hemp Hearts™,  można zrezygnować
z lunchu.
Dodatkowo, ograniczając się do jedzenia sałatek zamiast tradycyjnej kolacji,  można  stracić  nawet  do  pól  kilograma  dziennie  ( 3 do 4 kg  na  tydzień).
Opierając swoją dietę na Hemp Hearts™ można spożywać owoce, sałatki i warzywa. Hemp Hearts™ dostarcza bowiem wszystkich niezbędnych tłuszczów, białek, witamin i innych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Jedząc Hemp Hearts™ nie ma się poczucia głodu, więc rzadziej sięga się po potrawy zawierające skrobię i węglowodany.

Zmniejszone łaknienie: stosując dietę opartą na Hemp Hearts™ nie ma się ochoty na niezdrowe używki zawierające cukier, skrobię i tłuszcze nasycone. Spożywanie żywności reklamowanej przez międzynarodowe koncerny często prowadzi do otyłości, wysokiego poziomu cholesterolu, wysokiego ciśnienia krwi, udaru mózgu, cukrzycy, zwiększonej podatności na nowotwory i całego spectrum innych chorób przewlekłych, związanych z niewłaściwym odżywianiem. Śniadanie oparte na Hemp Hearts™ to zrównoważone źródło białek i tłuszczów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Organizm odżywiony przez Hemp Hearts™ sam rezygnuje z niezdrowych produktów odżywczych.


 
   

 
Wszelkie informacje podane na stronie HempHeartsPolska.com, które mogą dotyczyć lub wpływać na zdrowie, mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.
 

 
 

 

 
Wartość Odżywcza

Testy pokazują, że Hemp Hearts™ nie ma sobie równych, jeśli  chodzi o zrówno- ważenie białek, nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin.  Białko w nasionach konopi zawiera 20 znanych aminokwasów, w tym 10 niezbędnych do regeneracji mięśni. Analizy dowodzą, że skoncentrowane w Hemp Hearts™ dobroczynne składniki odżywcze zawierają minimalną ilość węglowodanów, tłuszczy nasyconych i cukru.

Porównanie Hemp Hearts™ (łuskanych ziaren konopi) do innej żywności:

 • Zawiera więcej białka niż mleko, mięso i jaja

 • Jest kompletnym źródłem białka - o wiele bardziej zbilansowanym i lepiej trawionym niż produkty sojowe

 • Białko  zawarte  w Hemp Hearts™  jest  łatwiej  przyswajalne niż to zawarte
  w mięsie, serze, jajkach czy mleku

 • Zawiera około 47% oleju, z czego 86% to nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i 9

 • Zawiera wszystkie niezbędne tłuszcze oraz nienasycone kwasy tłuszczowe Omega niezbędne do prawidłowego zdrowia

 • Zawiera kilkakrotnie więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 niż ryby

 • Zapewnia  więcej  energii  niż  batony  energetyczne    ma  mniej  cukru
  i tłuszczów nasyconych

 • Jest odpowiedni dla osób, które nie mogą jeść glutenu, cukru, mleka, orzechów i mięsa

 • Jest idealny dla tych, którzy mają problemy z zaparciami i tych, którzy unikają węglowodanów

 • Hemp Hearts™ mogą spożywać wszyscy: dzieci, dorośli, osoby starsze, matki karmiące piersią, rekonwalescenci

 • 55 g porcja (5 łyżek stołowych) zawiera 314 kalorii: 20 g białka, 23,2 g tłuszczów nienasyconych (14,9 g Omega-6, 4,7 g Omega 3 i 3,5 g Omega 9),  2,7 g  tłuszczów  nasyconych,   5,9 g  węglowodanów,   3,3 g  błonnika,
  2,6 mg żelaza, 40,6 mg wapnia, 3,8 mg sodu, 3,8 mg witaminy E, 956 jm witaminy D ,42 mg witaminy C, ,05 mg witaminy B6, 14 mg witaminy B2,.58 mg witaminy B1, 1,68 jm witaminy A.

1 opakowanie (454 g) wystarcza na 10 dni
(przy dawce 4 łyżki stołowe: 42 g dziennie)

 

Hemp HeartsTM  zaleca się osobom, które nie mogą spożywać  glutenu, skrobi, cukru, produktów zwierzęcych, orzechów i konserwantów chemicznych. Produkt  nie wymaga przechowywania w lodówce.

Każda  partia  Hemp Hearts™ jest badana w celu wyeliminowania zanieczyszczeń
i ma identyfikację.

Hemp Hearts™ (łuskane nasiona konopi) są sprzedawane w Kanadzie i USA, zarówno w sklepach ze zdrową żywnością, jak i przez profesjonalistów, zajmujących się zdrowym odżywianiem. Zarówno cena, jak i opakowanie Hemp Hearts™ jest obliczone na długookresowe stosowanie.

 

Skład


Składniki: 100% naturalne nasiona konopi
bez dodatków i bez konserwantów chemicznych


ZALECENIA - SPOSÓB UŻYCIA

Cztery łyżki stołowe Hemp Hearts™ każdego dnia na śniadanie razem z jogurtem i owocami (warzywa dla diabetyków).

Aby przekonać się do efektów diety opartej na Hemp Hearts™ (zaspokajanie głodu, dostarczanie energii), warto wykonać następujący test:

Spróbuj zjeść dowolną ilość owoców na śniadanie i zobacz jak szybko pojawi się głód (zazwyczaj w ciągu godziny). Jeśli zamiast samych owoców, zjesz 4 łyżki stołowe Hemp Hearts™ razem z jogurtem i owocami (warzywa dla diabetyków), łatwo zauważysz,  że będziesz mógł obejść się bez jedzenia przez wiele godzin.

Każdy, kto zaczyna swój dzień od Hemp Hearts™, zaspokaja nie tylko głód, ale także potrzeby odżywcze swojego organizmu.


Hemp Hearts™ – najzdrowsza naturalna żywność dla każdego

Każdego ranka nasz organizm domaga się dostarczenia pożywienia, które zapewni mu powolne trawienie białek, nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega oraz błonnika zawierającego drogocenne witaminy i enzymy. Tymczasem my zazwyczaj dostarczamy mu żywność przetworzoną, pełną skrobi i cukrów.

Osoby, które spożywają na śniadanie większość podstawowych składników odżywczych, mają cały dzień aby wykorzystać wszelkie nadwyżki w jedzeniu, przez co mogą łatwo kontrolować wagę.

Głód jest sygnałem, że nasz organizm domaga się białka. Osoby, które jedzą owoce, czy też inne produkty spożywcze nie zawierające białka, szybko po ich spożyciu będą głodne. Ci, którzy jedzą tylko skrobię z minimalną ilością białka (zboża, pieczywo, ziemniaki, makarony i ryż), będą głodni za dwie godziny.

Osoby, które jedzą Hemp Hearts™ i inne bogate w białko produkty żywnościowe, a przy tym unikają skrobi, są w stanie osiągnąć i utrzymać optymalną masę ciała poprzez wydłużenie odstępów pomiędzy posiłkami nawet do dwunastu godzin.

Jeśli czujemy się słabi fizycznie, jest to sygnał, że nasz organizm potrzebuje paliwa. Osoby spożywające szybko trawione cukry i skrobię niedługo po jedzeniu będą czuć się słabe i będą potrzebować kolejnego posiłku.

Ci, którzy włączyli do swojej diety Hemp Hearts™ i inne pokarmy zawierające duży procent wolno trawionych tłuszczów zamiast cukru i skrobi - nie potrzebują pojadać między głównymi posiłkami, w związku z czym mogą łatwo kontrolować masę ciała.  

Nasz system trawienny funkcjonuje najlepiej, kiedy dostarczamy mu świeżej, nieprzetworzonej żywności. Jej składniki odżywcze uwalniają się powoli, w sposób ciągły. Długie włókna błonnika zawarte w surowej,  nieprzetworzonej żywności zostają w większości niestrawione. Dzięki temu wiążą resztę pokarmów w systemie trawiennym i zapewniają ich lepsze przemieszczanie ze skurczami perystaltycznymi jelit.  

Osoby,  które opierają swoją dietę na  Hemp Hearts™ oraz  żywności  bogatej     w błonnik, tj. owoce i warzywa, nie mają problemów z wypróżnianiem się, praktycznie po każdym posiłku.  

Osoby, które spożywają duże ilości cukru, skrobi i żywności sztucznie przetworzonej nieuchronnie stają się otyłe. Najczęściej także pozbawiają swój organizm podstawowych składników odżywczych, powodując stopniowy uszczerbek na zdrowiu. Niewystarczająca ilość niezbędnych składników odżywczych  może początkowo  powodować  suchość włosów  i skóry,  egzemy   i łuszczycę. Z czasem może również pojawić się zapalenie stawów oraz zapalenie prostaty. Nasze naczynia krwionośne tracą elastyczność i nie są w stanie rozszerzać się i kurczyć z każdym uderzeniem serca, co dodatkowo obciąża serce i przeszkadza w utrzymaniu ich drożności. Pogarszający się stan naczyń krwionośnych, zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia udaru mózgu, tętniaków i choroby serca, a ostatecznie prowadzi do przedwczesnej utraty zdrowia.

Hemp Hearts™ to skoncentrowane źródło niezbędnych składników odżywczych. Osoby, które jedzą codziennie co najmniej cztery łyżki stołowe (42g) Hemp Hearts™ razem z jogurtem i zawierającą długi błonnik żywnością, taką jak surowe warzywa i owoce, już od pierwszego dnia będą miały zapewnioną dostateczną ilość energii na cały dzień, nie będą miały poczucia głodu i będą mogły wypróżniać się po każdym posiłku.
Stosując dietę opartą na Hemp Hearts™ nie odczuwa się potrzeby jedzenia posiłków opartych na chlebie, ziemniakach, makaronie, ryżu czy też przetwarzanej żywności z dodatkiem tłuszczu, będącej główną przyczyną otyłości.

Każdy kto opiera swoją dietę na Hemp Hearts™ i pragnie schudnąć, może bez wyrzeczeń  ograniczyć się do dzbanka  herbaty w  godzinach  popołudniowych.   A przy pierwszym uczuciu głodu, wczesnym wieczorem sięgnąć po sałatkę jarzynową. Taka dieta pozwala schudnąć nawet pół kilo dziennie.

Osoby spożywające każdego ranka Hemp Hearts™ w połączeniu z żywnością zawierającą długi błonnik, dostarczają swojemu organizmowi wystarczającą ilość najważniejszych substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania  tkanek,  duże ilości  błonnika  – niezbędne dla zdrowia okrężnicy  i duże ilości energii - potrzebnej dla dobrego samopoczucia psychicznego.

Diabetycy powinni całkowicie unikać słodkich owoców, jak również produktów zbożowych i innych produktów zawierających skrobię oraz ograniczyć się tylko do spożywania Hemp Hearts™, warzyw, mięs, ryb i produktów mlecznych.

U osób, które zdecydowały się zmienić dietę na Hemp Hearts™ i żywność bogatą w błonnik, które jednak nie przestały spożywać produktów ze skrobią, może pojawić się biegunka. Wynika to z tego, że nie w pełni strawiona skrobia przechodzi przez układ trawienny i jest szybciej przesuwana przez przemieszczające się Hemp Hearts™ i błonnik.

Osoby, które nie mają nadwagi, ale które chciałby mieć więcej energii, oraz ci, którzy chcieliby zregenerować się po przebytej chorobie, mogą spożywać Hemp Hearts™ dodatkowo po południu. Osoby prowadzące siedzący powinny unikać spożywania Hemp Hearts™ po śniadaniu, gdyż nadmiar energii może utrudnić im normalne zasypianie. 


Dodatkowe Informacje

Broszura na temat Hemp Hearts TM


 Z A M Ó W I E N I A  

1 paczka: 4.54 kg Hemp Hearts™
(
9 opakowań po 0.454 kg )

 C E N A
$81 USD plus $30 za przesylke

Zamow teraz "online":

Czas doręczenia:
 5-10 dni (DHL kurier)
 
Data ważności:
1 rok od daty zamówienia


Produkt nie zawiera konserwantów chemicznych.
Produkt  nie wymaga przechowywania w lodówce

Jedna paczka zaspokaja zapotrzebowanie
jednej osoby na Hemp Hearts™ przez 3 miesiące


Zwroty:
Sprzedaż jest finalna. Żadna żywność nie może zostać zwrócona.
Zwroty nie są możliwe, jeśli produkt już został wysłany

Metody płatności:
PayPal, VISA, MC


KONTAKT

 • E-mail: sales@healing-source.com

 


O NAS

HempHeartsPolska.com to strona internetowa,  która oferuje Hemp HeartsTM dla polskich konsumentów. Pośredniczymy w sprzedaży łuskanych nasion konopi, produkowanych w Kanadzie i oferowanych na rynek amerykański i europejski przez kanadyjską firmę Healing Source Ltd.


Broszura na temat Hemp Hearts TM


Wszelkie informacje podane na stronie HempHeartsPolska.com,
które mogą dotyczyć lub wpływać na zdrowie, mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny.
Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.

 

Copyright 2009-2016 HempHeartsPoland.com